Hurda Naylon Alınır

Hurda Naylon alınır ve geniş bir ürün yelpazesi üretmek için kullanılan son derece çok yönlü bir malzemedir. Hurda Naylon, geri dönüşüm yoluyla açılabilen bir değere sahip olduğunda genellikle çöp sahasına gönderilir.

Önemli miktarda hurda naylon atık üreten şirketler önemli bir getiri sağlayabilir. Geri dönüşleri en üst düzeye çıkarmak için şirketlerin naylon atıklarını nasıl geri dönüştürdüklerini, nasıl depolandığını ve ne sıklıkla toplandığını gözden geçirmeleri önemlidir. Tüm Geri Dönüşüm bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve birçok durumda önemli indirimler ve indirim artışları sağlayabilir.

LDPE, plastik torbalar, kaplar, dağıtım şişeleri, yıkama şişeleri, borular, altı paket basamaklar, korozyona dayanıklı yüzeyler ve oyun alanı kaydırakları üretmek için kullanılan bir plastiktir.

LDPE, geri dönüşüm sembolünde 4 numara ile tanımlanmıştır.

Önemli miktarda AYPE atığı üreten şirketler önemli bir getiri sağlayabilir. Getirileri en üst düzeye çıkarmak için şirketlerin AYPE atıklarını nasıl geri dönüştürdüklerini, nasıl depolandığını ve ne sıklıkla toplandığını gözden geçirmeleri önemlidir. Tüm Geri Dönüşüm bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve birçok durumda önemli indirimler ve indirim artışları sağlayabilir.

Çeşitli derecelerde Polietilen Film (veya PE Film) satın alıyoruz. 99/1 & 98/2 kalite film ve hatta 95/5 veya 90/10 (normalde shrink wrap, palet wrap ve ambalaj filmlerinden) için iyi fiyatlar ödeyeceğiz.

Ayrıca temiz caz filminde, makaralarda şeffaf filmde, makaralarda baskılı veya renkli filmde, silaj filmde ve kirli veya kontamine tarım filmlerinde ve kirli veya kontamine gıda plastiklerinde değer bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Önemli miktarda plastik film atığı üreten şirketler önemli bir geri dönüş sağlayabilir. Getirileri en üst düzeye çıkarmak için şirketlerin plastik film atıklarını nasıl geri dönüştürdüklerini, nasıl depolandığını ve ne sıklıkla toplandığını gözden geçirmeleri önemlidir. Tüm Geri Dönüşüm bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyar ve birçok durumda önemli indirimler ve indirim artışları sağlayabilir.

Hurda Naylon Plastik mi?

Evet, hurda naylon ham petrolden yapılmış bir plastik türüdür.

Poliamid adı verilen polimerlerden yapılmış poliamid adı verilen bir plastik ailesidir. Bu poliamidler, tekrar eden monomerlerin, bir amid bağı adı verilen özel bir bağlantı türü ile birleştiği uzun molekül zincirleridir. Plastik hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Makalemizi okuyun Plastik nedir? Basit bir açıklama.

Hurda Naylon yapmak için iki aşamalı kimyasal ve üretim süreci karmaşıktır. Dayanıklı bir elyaf oluşturmak için güçlü polimerler oluşturulur ve birbirine bağlanır. Elde edilen ürün ısıtılır ve bir düze makinesinden pompalanır ve daha sonra soğuk, sert, elastik ve güçlü filamentler halinde çekilir.

Hurda Naylon bir plastiktir, yani eritilip ürünler halinde kalıplanabilir veya kumaş yapmak için liflere çekilebilir. Lifler, teller, kıllar veya tabakalar oluşturmak için çekilebilir, dökülebilir veya çıkarılabilir. Bunlar daha sonra iplik, kumaş ve halatlar halinde üretilir.

Hurda Naylon’un Özellikleri Nelerdir?

Naylon poşet popülerdir çünkü birçok harika özelliği vardır.

  1. Hurda Naylon poşet su emmez.
  2. Oldukça hızlı kurur ve yıkandıktan sonra şeklini iyi korur.
  3. Biraz ipek görünümüne ve hissine sahiptir. Bu nedenle şeffaf çoraplarda, bluzlarda, önlüklerde, duvaklarda ve iç çamaşırlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
  4. Hurda Naylon güçlüdür, elastiktir, yıkanması kolaydır ve genellikle özel yıkama gerektirmez.
  5. Hurda Naylon ısıya, UV ışınlarına ve kimyasallara karşı nispeten dayanıklıdır.

Çok iyi olmayan bazı özellikler şunları içerir:

  1. Nemi emmede kötüdür, bu da onu şiddetli fiziksel aktivite sırasında kullanım için kötü bir seçim haline getirir.
  2. Ne yazık ki, naylon açık aleve maruz kaldığında hızla yanabilir.
  3. Naylon poşet üretmek oldukça fazla enerji gerektirir, özellikle de ham petrolün çıkarılmasını dahil ederseniz.
  4. Naylon poşet yapma işlemi de çok miktarda su kullanır.
  5. Naylon bir plastiktir ve çoğu plastikte olduğu gibi parçalanması çok uzun zaman alabilir.

Hurda Naylon Alımı Neden Bu Kadar Çok Talep Görüyor?

Yukarıda sıralanan harika özelliklere ek olarak, hurda naylon, çok çeşitli katkı maddeleriyle bir araya getirilerek çok çeşitli uygulamalara kolayca uyarlanabilir.

Daha çok dayanıklılığı ve ipeksi özellikleri nedeniyle giyimde kullanılır. Suya dayanıklı ve çabuk kuruyan özellikleriyle de popülerdir.

Naylonların suya dayanıklı özellikleri, onları halatlarda ve balık ağlarında kullanım için çok popüler hale getirir. Balıkçılık endüstrisi için harika, ancak okyanustaki plastiğin büyük bir kısmı balık ağlarına atıldığı için gezegen için o kadar iyi değil.

Hurda Naylon ne için kullanılır?

Giyim

Naylondan yapılan kumaşlar mayo , spor giyim , çorap , iç giyim, çorap ve külotlu çorap yapmak için kullanılır . Çoraplar naylondan yapılan en yaygın ürünlerden biridir.

Bir malzeme olarak naylonun çok yönlülüğü, su geçirmez ceketler ve pantolonlar gibi dış mekan giysilerinde ve kadın iç çamaşırlarında ve şifondan yapılmış diğer giysilerde kullanımıyla kanıtlanmıştır.

Halatlar ve balık ağları

Naylon güçlü, hafif ve sıcağa ve soğuğa dayanıklı olduğundan, genellikle ip ve balık ağlarının yapımında kullanılır. Sentetik ipler tipik olarak doğal liflerden yapılmış iplerden daha dayanıklıdır.

Hurda naylon adında , eski ıstakoz naylon iplerini alıp onları muhteşem paspaslara, çelenklere, evcil hayvan tasmalarına ve eviniz için başka birçok ürüne dönüştüren, atılmış balık ağlarını ve iplerini okyanustan ve kullanımda tutan harika bir şirket var. 

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz