Deprecated: Elementor\DB::is_built_with_elementor 3.2.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() kullanın. in /home/u9182926/posetcimiz.com/wp-includes/functions.php on line 5323
Market Poşeti Kullanım Alanları | Hışır Poşet | Naylon Poşet

Market Poşeti Kullanım Alanları

market poşeti

Market poşeti olarak ürettiğimiz ürünler bugün Türkiye’nin birçok iline pazarladığımız ürünlerdir. Kalite ve dayanıklılık bakımından hışır poşet denilen manav poşetlerine nazaran daha dayanıklı ve kalın dokuya sahip olan market poşetleri, market müşterileri tarafından sıklıkla kullanılan poşetlerdir. Özellikle gıda ürünlerinin taşınmasında kullanılan bu poşetlerin dayanıklı olması son derece önemlidir.

 Çünkü taşınan gıdaların kütle ağırlıklarının fazla olması ve aynı poşet içinde birden fazla ve farklı gıdaların ve ürünlerin taşınıyor olması market poşetlerinin kalitesinin üst düzeyde olmasını ve dayanıklılık bakımından en iyi durumda olmasını zorunlu kılmaktadır.

Her Market Poşeti İçin Olması Gerekenler

 Türkiye’de market bulunmayan tek bir ilin olduğunu söylemeyiz. Son yıllarda Doğu Anadolu Bölgesi’nin en ücra yerlerindeki ilçelerinde bile artık büyük marketler bulunuyor.

 Marketlerin olmadığı ilçelerde veya köylerde ise büyüklü küçüklü veya orta büyüklükte sayısız bakkal ve işletme bulunmaktadır. Bu işletmelerin ve marketlerin tamamında kullanılan market poşeti baskılı ve kulplu market poşetleri olarak üretilmiş poşetlerdir.

Firmamızda üretilen market poşetleri de baskılı ve kulplu market poşetleri olarak üretilmektedir. Firmamızı aramanız ve sipariş vermeniz halinde talep ettiğiniz her türlü baskıyı poşetlerimizde kullanmaktayız. Market ismi ve markasının yanı sıra dönemsel olarak öne çıkartmak istediğiniz ürünlere ait kampanyaların da poşet baskısı olarak firmamızca yapılması mümkündür.

 Bir Poşetten Daha Fazlası

 Market poşetleri, sadece bir poşet görevi görmeyip nitelikleri sayesinde etkili bir tanıtım ve reklam unsuru olarak da kullanılabilmektedirler. Dayanıklı ve kaliteli bir poşet baskı ile marketleriniz hakkındaki algıyı olumlu olarak yerleştirebileceğiniz gibi bu türdeki poşetlerde yapacağınız market reklamlarınızla da müşterilerinizin sadakatini arttırabilirsiniz.

 Market poşeti üretimi de tıpkı diğer poşet türlerinin üretimi gibi belirli iş süreçlerinden geçtikten sonra üretilen ürünlerdir. Hammadde temininin ardından üretime geçilen poşetlere, baskı yapılacak resim veya görselin tasarlanması ve grafik edilerek baskı cihazlarına yüklenmesinden sonra üretimimiz başlamaktadır.

 Alanında uzman ve her bir departmanda kendi mesleğini icra eden eğitimli çalışanlarımızla üretimini yaptığımız poşetlerimiz profesyonel çalışmamızın sonucu olarak aranılan ve istenilen kalitenin de üstünde tüm beklenileni fazlasıyla yerine getirecek poşetlerdir. Firmamızla irtibata geçerek siz de market poşetlerimizden satın alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz