Hakkımızda

Plastik baskılı poşet sektöründe yılların kazandırmış olduğu tecrübemiz ve işinde uzman kadromuz ile Türkiye’nin dört bir yanına baskılı poşet hizmeti sunmaktayız

Misyonumuz

Kaliteli üretim metodları ve ekonomik ham madde kullanımı ile her geçen gün müşterilerimize memnun olacakları hizmeti götürmek en büyük hedefimizdir.

Yaptıklarımız

Baskılı poşet üretim tekniklerimiz ile kulplu poşet, el geçme poşet ve atlet poşet üretmekteyiz. Baskılı mağaza poşeti ve market poşeti imal etmekteyiz.

Hikayemiz

Büyüklerimizden yadigar kalan imalatımızı her geçen gün geliştirerek ve büyüterek gerek teknolojinin yardımı ile gerek çalışanlarımızın özverileri ile bugünlere getirmiş bulunuyoruz. Disiplinli çalışma prensibimiz ve karşılıklı güvene dayalı ilişkilerimizi pekiştirerek müşteri memnuniyetini sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

Ürün Çeşitlerimiz

01

Baskılı Atlet Market Poşeti

market poşeti

Baskılı market poşetleri hışır poşet adı verilen poşet türüdür. İstenilen kalılnlıkta ve incelikte üretilebilir. Hammaddesi hdpe denilen petrol ürünü malzemedir. Genellikle kasap poşeti, fırın poşeti, pastane poşeti olarakta kullanılmaktadır.

02

Baskılı El Geçme Market Poşeti

mağaza poşeti

Baskılı el geçme market poşeti yani hışır poşetlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Büyük çoğunlukla kuruyemiş poşeti ve eczane poşeti, olarak kullanılmaktadır. genellikle ağır olmayan ürünlerin taşınmasında tercih edilmektedir. 

03

Baskılı Kulplu Market Poşeti

baskılı poşet kulplu

Baskılı kulplu market poşetlerini bir çok iş kolunda görmeniz mümkündür. Pastane poşeti sınıfında kullanıma yatkın olduğu için Pasta poşeti veya fırın türü ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır. Birçok iş kolunda tercih edilen bir poşet türüdür.

04

Baskılı Atlet Mağaza Poşeti

baskılı poşet atlet

Baskılı atlet mağaza poşeti genellikle toptan tekstil ürünleri satan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Yandan körük verme işlemi ile iç hacmi oldukça genişleyebilir bir hale gelmektedir. Böylelikle içerisine çok miktarda ve büyük hacime sahip tekstil ürünleri konulabilir.

05

Baskılı El Geçme Mağaza Poşeti

baskılı poşet el geçme

Baskılı mağaza poşeti F-2 adı verilen ldpe isimli hammaddeden üretilmektedir. İstenilen ebat ve kalınlıkta üretilebilmektedir. El geçme kısmı takviye adı verilen plastik destek ile güçlendirilmektedir. Mağazalar dışında kırtasiye poşeti, ozalit poşeti v.b alanlarda da kullanılır.

06

Baskılı Kulplu Mağaza Poşeti

baskılı poşet kulplu

Baskılı mağaza poşetleri F-2 adı verilen ldpe isimli hammaddeden üretilmektedir. İstenilen ebat ve kalınlıkta üretilebilmektedir. El geçme kısmı takviye adı verilen plastik destek ile güçlendirilmektedir. Mağazalar dışında kırtasiye poşeti, ozalit poşeti v.b alanlarda da kullanılır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Görsel tasarımların kalitesi baskılı poşet üretiminin olmazsa olmazlarından birisidir. Bu sebeple kaliteli poşet tasarımlarının gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Böylelikle kurumların imajını en doğru ve en estetik biçimde yansıtmak için emek sarfetmekteyiz.

Gerek whatsapp uygulamaları yolu ile gerekse arayarak bize haftanın 7 günü dilediğiniz saatte ulaşarak baskılı poşet imalatı konusu ile ilgili bilgi alabilir poşet fiyatları nedir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Baskılı poşet renk seçeneklerimiz oldukça geniştir. İster siyah zemin renginde isterseniz beyaz zemin renginde seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi seçtiğiniz renklerde üretim talep edebilirsiniz. 

Poşet baskı renklerimizde tek renk baskı veya çift renk baskı tercih edebilirsiniz. Gölgelendirme diye tabir ettiğimiz tram baskı ile görsellerinize daha farklı bir görünüm de kazandırabilmekteyiz.

Baskılı poşet fiyatları konusunda toptan poşet ham maddesi alımlarımız ile müşterilerimize hem ucuz hem de kaliteli poşet imalatı hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Zamanında teslimat poşet baskı siparişi veren müşterilerimiz için oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple bu konuya oldukça önem veriyor ve müşterilerimizi bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz

Ay İçi Siparişler
projects-icon.png
Bu Ay Tamamlanan
heart-icon.png
K+
Müşteri Portföyümüz
code-lines-icon.png
Yurt Dışı Müşterilerimiz
award-icon-free-img.png

Baskılı poşetlerinizin sağlam olmasını istermisiniz?

Toptan poşetlerimizi istediğiniz ölçülerde ve kalınlıkta üretebiliyor ve dilediğiniz tasarımı sizin için hazırlayabiliyoruz. Zamanında teslimat sağlıyor fiyat ve kaliteye dikkat ediyoruz

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz