Hışır Poşet

Hışır poşet, polietilen maddesinden üretilen bir malzemedir. İngilizce bir kelimeden gelir ve kısaltılmış olarak kullanılır. Günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan poşet türüdür. Market poşeti olarak da bilinir. Tüm dünyada çok fazla kullanımı mevcuttur.

Her gün mutlaka bir hışır poşet ihtiyacı oluşur. Üretimini yapan birçok firma vardır. Ayrıca çoğu iş yeri ve firma da hışır market poşeti kullanır. Hem ekonomik hem de pratik bir ürün olması, tercih edilme nedenlerinden bazılarıdır. Oldukça hafif olan bu poşetler, aldığımız eşyaların taşımasını sağlar.

Hışır Poşetlerin Özellikleri

Bu poşetler, en çok marketlerde karşılaştığımız bir üründür. Kaliteli ve Uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda tahmin edilenden daha fazla eşya taşır ve dayanıklıdır. Bu kaliteyi çoğu yer de bulmak zordur. Bu yüzden kaliteli üretim yapan firmalardan tekin etmek daha avantajlı olacaktır. Siz de firmamızla iletişim kurarak, poşet siparişi verebilirsiniz.

Market poşetleri ucuz bir fiyat seçeneğine sahiptir. Diğer poşetlerle kıyaslandığı zaman, daha kullanışlı ve uygun fiyatlı olduğu için, tercih edilir. Yine de bu poşetlerin de taşıyacağı bir miktar ve ağırlık vardır. Yüklü ve ağır şeyler koymak, poşetin çabuk yırtılmasına neden olabilir. Yani hangi alanda market poşeti kullanılacaksa, ona göre bir kaliteye sahip poşet seçimi yapılmalıdır.

Hışır Poşetlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Hışır poşet, en çok fırınlarda kullanılır. Ekmek taşımak için ideal bir poşet baskı türüdür. Fırıncılar en çok poşet baskı siparişi veren işletmelerdir. Ekmek dışında diğer ürünler koyulduğu zaman, poşetlerde bir süre sonra yırtılma görülebilir. Bu yüzden sipariş verirken, kaliteli üretim yapan firmalar tercih edilmelidir.

Siz de isterseniz, firmamızdan istediğiniz boyutta ve baskı da poşet siparişi verebilirsiniz. Esnaflar için poşet ihtiyacı çok fazladır. Sürekli sipariş verirler. İyi bir firmadan alışveriş yapmak isterler. Firmamız her ürün hakkında detaylı bilgi verir ve fiyatları da mümkün olduğu kadar, ekonomik tutar. Klâsik poşet ve toptan poşet arasında farklar vardır. Bu fiyatları da etkiler.

Hışır Poşetlerin Reklamda Kullanılması

Çoğu kişi işletmesinin ya da firmasının tanıtımı için, reklama ihtiyaç duyar. Genellikle iletişim ağları ile reklamını yapar. Radyo ve televizyonlara fazla paralar öder. Reklamın halkın aklında daha fazla yer etmesi için, çoğu yerde görülmesi daha avantajlıdır. Hışır atlet poşetlere yapılan reklamlar ile daha akılda kalıcı olabilir, aynı zamanda maliyeti de düşük olur.

Poşetlere basılan firma logoları ya da isimleri, ilgi çekici olacaktır. İsteyenler adres ve telefon numarasını da poşete bastırabilir. Baskılı poşet uygulaması sadece müşterinin talebi ile yapılır. Firmamız bu konuda kaliteli hizmet verir. Siz de isterseniz, sipariş verebilirsiniz. Klasik poşet renkleri dışında isteğe göre, farklı renklerde baskılar da yapılır.

Hışır Poşetler Nasıl Üretilir?

Hışır market poşetlerin üretimi genel olarak talep doğrultusunda yapılır. Kilo hesabı ya da koli hesabı olarak sipariş verilebilir. Üretim yapılırken, kullanım alanına göre farklı boyutlarda üretim yapılır. Küçük, orta, büyük ve battal boy market poşeti üretimi, seçenekleri vardır. Yani tamamen kullanılacak olan sektöre özel bir üretim yapılır.

Ayrıca boyutu ve genişliği de ayarlanır. İsteyenlere renkli ve baskılı üretim yapılır. Üretim yapılırken, sapın yumuşaklığı, körüklü ve ya körüksüz olması ve atlet poşet gibi seçenekler, müşterinin verdiği siparişe göre yapılır. Poşetlerin şekli belirlendikten sonra, baskı ve renk ayarlaması yapılarak, bir trafik tasarım el de edilir. Daha sonra da seri olarak, üretimi yapılır.

Hışır Poşet Fiyatları

Hışır poşet fiyatları da merak edilen konular arasındadır. Fiyatlar birçok etkene göre değişiklik gösterebilir. Eğer market için poşet siparişi verilecekse, kaç tane olduğu ya da adedi fiyatlar üzerinde etkilidir. Bunun dışında baskı yapılıp yapılmadığı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Aralarındaki fark, kaliteden ortaya çıkar.

Genel olarak ortalama bir fiyat sunulur. Herkese hitap edecek şekilde ekonomiktir. Klasik poşet fiyatları, hışır market poşet fiyatına göre daha pahalı olabilir. Toptan alımlar her zaman daha ucuzdur. İhtiyaca göre kalite ve sayı belirledikten sonra, kolay bir şekilde firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Hışır Poşetler Neden Tercih Edilir?

Hışır poşet, neden fazla tercih ediliyor sorusu, çoğu zaman sorulur. İlk olarak üretiminin kolay olması ve ekonomik olması, tercih sebebidir. Mağaza poşetlerine göz atıldığı zaman, yapısının daha kalın olduğu görülür. Farklı bir ham maddeden üretilmiştir. Kimyasal yapısı bakımından, ince üretime sahip olamayan bir maddesi vardır. Kilo ile satımı, daha ağırdır ve fiyat bakımından da daha pahalıdır.

Firmalar üretim yaparken, bütçe durumlarını göz önünde bulundurur ve ona göre bir üretim yaparlar. Hışır market poşeti üretiminin maliyeti son derece düşüktür. Aynı zamanda satış fiyatı da ekonomiktir. Hergün market poşetine ihtiyaç duyan işletmeler vardır.

Hışır Poşetler Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Özelikle market ve fırınlar, sürekli toplu sipariş verir. İnce ama dayanıklı olan bu poşetleri, firmamızdan toplu olarak sipariş verebilirsiniz. Kısa bir süre içinde teslim edilir. Bu poşetlere neden hışır denildiği de çoğu kişi tarafından merak edilir. Poşet açıldığı zaman, çıkan sesten dolayı bu ismi almıştır. Diğer poşetler kalın olduğu için, bu ses çıkmaz.

Siz de işletmelerinizde İhtiyaç duyuyorsanız, kolay bir şekilde sipariş verebilir, firmamızın verdiği kaliteli ve ekonomik üretimden yararlanabilirsiniz. Market poşeti siparişi için, firmamızla iletişime geçip, istediğiniz özellik ve sayıyı belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz