Poşetçi Firma Nedir?

Poşetçi firma arayışı tüm işletmeler için devam etmektedir. Hepimiz için günlük yaşantımızda poşet baskı ürünleri kullanımı önemli bir yer tutmaktadır. Birçok alışverişlerde alınan ürünün taşınmasında yardımcı bir unsur olan poşetler gündelik süreçlerde son derece ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu anlamda birçok üretici firma üzerinde alıcı firmanın isim ve amblemlerini taşıyan poşetler temin ederek yardım sağlamaktadır.

 Birçok firma için bu poşetlerin kullanımı müşterilere katkı sunmasının dışında aynı zamanda marka reklamının yapılması konusunda da önemli avantajlar katmaktadır. Bu anlamda önemli poşetçi firma üretim tesislerinden biri olan ecopoşet.com çeşitli desen ve imalat teknikleriyle birçok firmaya destek sağlamaktadır.

 Ecopoşet Poşetçi Firma ve Sağladığı Destekler Nelerdir

 2004 yılında üretime başlayan firma kurulduğu ilk andan itibaren toptan poşet imalatı konusunda öncü merkezlerden biri haline gelmeyi başarmış bulunmaktadır. Poşet baskı ve üretim konusunda alanında deneyimli ve teknik açıdan usta bir kadro ile çalışmayı tercih eden firma birçok poşet çeşidini profesyonel biçimde üretmektedir.

 Bu poşet çeşitleri arasında baskılı poşetler, kuplu poşetler, naylon poşet çeşitleri, mağaza kullanımı için poşetler, fuar ve marketlerde kullanılan poşetler, kırtasiye yerlerinde kullanım amaçlı poşetler ve bez torbalar gibi çeşitli ürün seçenekleri yer almaktadır. Ayrıca cazip fiyat seçenekleri ile de firma uygun avantajlar sağlamaktadır.

Poşetçi firma denilince ilk akla gelen firma Ecopack Ambalajdır !

 Ecopoşet Ürün Seçenekleri Nelerdir

 Ecopoşet poşetçi firma üretim tesisi sağladığı ürün kategorileri arasında ağırlıklı olarak market poşetleri ve mağazalarda kullanım amacı taşıyan poşet baskı çeşitleri gelmektedir. Bundan hariç olarak yine elbise ve kargo amaçlı poşet üretimi de mevcuttur. Poşet biçimleri olarak ise el geçmeli baskılı poşetler önemli bir yer tutmaktadır. Bu poşet türü dayanıklı ve hesaplı kullanım için idealdir. Özellikle tekstil sektörü, ayakkabıcılar ve kırtasiye mağazalarında kullanılmaktadır.

 Ele geçmeli kısmı dayanıklı hale getirilerek yırtılma ve kopma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Yine bu modelin dışında atlet kesim baskılı mağaza poşetleri de yaygın olarak üretilmektedir. Toptancılarda sıklıkla kullanılan bu poşetlerin büyüklük ve ebatları ile dayanıklı olmaları büyük önem taşımaktadır. Poşetçi firma tarafından kulplu poşetler, ele geçmeli hışır poşetler, atlet modelli hışır poşetler de sıklıkla üretilen modellerdir.

 Sonuç olarak birbirinden farklı poşet baskı kalıplarında uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren ecopoşet bu alanda çeşitli firmaların poşet ihtiyaçlarını profesyonel tekniklerle karşılamayı sürdürmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz