Baskılı Poşet Takviyeli

baskılı poşet takviyeli

Baskılı poşet takviyeli modelleri; çoğunlukla naylon ve plastik malzemelerden tasarlanan bir taşıma malzemesidir. Fakat takviyeli baskılı poşetler kağıt ve bez gibi malzemelerden de üretimi gerçekleştirilmektedir. Baskılı poşet imalatı üzerinde ait olduğu kurum, firma ve şirketin logosunu barındıran baskılı poşetlerin pek çok türü bulunmaktadır.

 Baskılı poşetler içerisinde en fazla tercih edilenlerden birisi de takviyeli olanlarıdır. Takviyeli baskılı poşetler, elle tutulan kısımlarına ek yapılarak tasarlanan ürünlerdir. Bu sayede hem çok daha hacimli hem de çok ağır malzemelerde poşetlerde yırtılma gibi problemler yaşanmadan taşınabilmektedir. Çoğunlukla tuhafiye ve mağaza gibi sektörlerde çok fazla kullanılan baskılı poşet takviyeli türünün daha birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

 Baskılı Poşet İmalatında Ekstra Dayanıklılık Sağlamlık

 Takviyeli poşetler, tutma ve taşıma yerlerine yerleştirilen ekstra malzeme sayesinde hem çok daha sağlam hem de çok daha kullanışlı ürünler olmaktadır. Çünkü yapılan bu takviye, poşetin tutma bölgesine sağlamlık ve güç kazandırmakta ve dayanıklılığı oldukça fazla arttırmaktadır.

 Kaliteli ürünler üreten bir poşet fabrikası tarafından imal edilen poşetlerden firma ve işletmeler çok fazla memnun kalmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise poşetin sağlamlığı sebebi ile müşterilerin sorun yaşamamasıdır.

 Baskılı Poşet Takviyeli Poşet Fiyatları Ne Kadardır?

 Baskılı poşet takviyeli çeşitlerinin üretiminde polietilen denilen bir madde kullanılmaktadır. F2 poşet olarak da bilinen bu poşetler, özel makineler yardımı ile işlenir ve işlenen bu poşetler rulo haline getirilir. 60 cm enindeki baskı makinelerinde işletmeler için üretimi gerçekleştirilmektedir. Poşet fiyatlarını etkileyen en önemli sebeplerden birisi talep edilen poşet adedidir.

Baskılı Poşet İmalatı Çeşitlerimiz İle Hizmet Vermekteyiz

 Bu neden ile en sağlıklı olanı kaç adet poşet ihtiyacınız olduğuna karar vermektir. Aynı zamanda renk ve fotoğraf kalitesi gibi unsurları değerlendirmenizin ardından fiyat bilgisi almanızdır. Firmaların talepleri doğrultusunda üretimi yapılan takviyeli poşetler, genellikle 20× 30 cm ile 60× 70 cm arasındaki boyutlarda üretilmektedir. Her iki tarafına da baskı uygulanabilen bir poşet türü olan baskılı poşet takviyeli birçok güvenilir ve tanınmış markanın da ilk tercihi olmaktadır. Eğer siz de hem kaliteli hem de ucuz baskılı poşet imalatını gerçekleştiren poşet fabrikası arıyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Siparişleriniz İçin Lütfen İletişime Geçiniz